چگونه یک دفترکار در خانه داشته باشید؟

چگونه یک دفترکار در خانه داشته باشید؟

بطورکلی شما برای دفترکار خود نیاز به دکوراسیون مینیمال دارید. همینطور نیاز دارید که وسایل را براحتی جابجا و یا به هم تبدیل کنید. مطمئنا با این روش ها قادر خواهید بود که محل کار آرامی را برای تمرکز روی شغل خود ایجاد کنید.

۱۳۹۹/۰۶/۱۲

با توجه به شرایط فعلی قرنطینه و کرونا، مشاغل بسیاری تصمیم به دورکاری کارکنان خود از منزل گرفته اند. شاید شما یک مدیر یا یک کارمند اداری باشید که نیاز به داشتن میز کار و سیستم کامپیوتر و یا محلی برای نگهداری پرونده ها داشته باشید. حتی شاید مدیر و یا بازاریابی باشید که محلی برای برگزاری جلسات کاری خود نیاز دارید. اما فضای کافی برای این کار را دراختیار ندارید.

در این متن برای شما راهکارهای ساده‌ی دکوراسیون دفترکار خانگی را گفته ایم.

اگر در خانه خود یک اتاق مهمان دارید، می توانید از آن استفاده کنید در غیر این صورت مجبور هستید یکی از اتاق های خود را تغییر دکوراسیون دهید. داشتن یک اتاق دومنظوره یک راه حل عالی برای استفاده شما برای دفترکار ست.

تقسیم بندی یک اتاق با تزئینات متفاوت دو منطقه ای یا حتی استفاده از تغییر رنگ ظریف برای تعیین مرز یک منطقه از منطقه دیگر، به خوبی می تواند دو فضای متفاوت اما هماهنگ را ایجاد کند. فرش ها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا تمایز بین اتاق خواب و محل کار را متمایز کنید.

میزکار گوشه ای باعث صرفه جویی در فضا می شود و می تواند در هنگام بازدید مهمانان براحتی پنهان شود.

برای پرونده ها و پوشه ها، قفسه ها و جاکتابی را قرار دهید.

مهمانان به کشوها و کمدها احتیاج ندارند بنابراین میزهای کنار تخت با کشو و چند قلاب روی دیوار برای آویز کردن وسایل، فضای کمتری نسبت به کمدهای حجیم را اشغال می کنند و می توانید از آنها برای جادادن وسایل اداری خوداستفاده کنید.

اگر نگاه جدی به این تغییر و تحول دارید پیشنهاد ما استفاده از تختخوابهای تاشو و کمجا است. می توانید در طول روز آنها را جمع کرده و یک میز کار را اضافه کنید.

روش دیگر، میز تحریر تاشو می تواند یک گزینه عالی باشد. یک صندلی تاشو یا صندلی دیگری را که به راحتی جابجا می شود اضافه کنید تا به فضای شما کمک کند.

بطورکلی شما نیاز به دکوراسیون مینیمال دارید. همینطور نیاز دارید که وسایل را براحتی جابجا و یا به هم تبدیل کنید.

مطمئنا با این روش ها قادر خواهید بود که محل کار آرامی را برای تمرکز روی شغل خود ایجاد کنید.