چگونه خانه را با رنگ سفید دکور کنیم؟

چگونه خانه را با رنگ سفید دکور کنیم؟

یک اتاق سفید می تواند در یک دنیای بی نظم و آشفته مانند پناهگاه سادگی احساس شود. علی رغم ظاهر، وقتی صحبت از سبک های شیک، الهام بخش و اتاق های سفید قابل زندگی می شود، زیبایی خاصی در جزئیات است.

۱۳۹۹/۱۰/۰۳

در اینجا نحوه متعهد بودن به یک پالت سفید به شما امکان می دهد با ترکیب مواد، سبک ها و بافت ها خلاقیت به خرج دهید. حداکثر رساندن نور با آینه و فلز؛ و ایجاد یک فضای اثیری در غیر این صورت با عناصر طبیعی یا گرافیکی.

 

بافت های مختلف در یک اتاق کاملاً سفید

چه در حال بازسازی خانه جدید هستید و چه در حال تزئین خانه ای اجاره‌ای، مواد متنوعی را در سایه های سفید انتخاب کنید تا جالب باشد. برای ایجاد یک حمام روستایی مدرن ، کف مرمر ، کاشی مترو کلاسیک و یک دیوار گلوله را مخلوط کنید. دیوارهای سفید مات و کف چوبی را که همراه با آپارتمان اجاره ای شما تهیه شده است، با یک مبل بافتی بولک ، یک میز ناهار خوری لاکی براق سفید و صندلی های چوبی رنگ اسکاندیناویایی تکمیل کنید. آجر سفید اتاق خواب دفتری تبدیل شده با یک قاب تخت چوبی عتیقه رنگ شده، ملحفه های سفید و فرش کرکی دنج

 

سبک های مبلمان را با هم مخلوط کنید

یک اتاق سفید که به طور انحصاری در یک سبک یا دوره ای از مبلمان مبله شده باشد، می تواند احساس سرما و صافی کند. چسبیدن به یک پالت سفید به شما امکان می دهد دوره ها و سبک های مبلمان، از قطعات معاصر گرفته تا کلاسیک مدرن، وسایل پرنعمت و اشیا، عتیقه را از بین ببرید. در سایه های سفید، یک صندلی گهواره ای در اواسط قرن، یک چراغ آویز سفید معاصر و چهارپایه میله ای فلزی رنگ آمیزی شده می توانند با خوشحالی با هم زندگی کنند و به اتاق شما ظاهری بی انتها، ظریف و ابعادی بدهند.

 

به چندین بافت دسترسی داشته باشید

برای ایجاد فضای جذاب، لوازم جانبی با چندین بافت را انتخاب کنید. یک کاناپه چرمی و سفید براق با بالشهای پتوی عروسی مراکشی بافته شده با پولک و منگوله و پرتاب پشم بافتنی یا خز مصنوعی بزرگ. دیوارهای سفید را با کلاه جو جو پر یا یک آینه رنگ آمیزی شده سفید و سفید با یک پتینه آب و هوا تزئین کنید. یک اتاق خواب آرام با پرده های سفید و هوا، ملافه های ملافه در سایه های سفید و ارکیده های کرم و سفید یا شاخه های گلدار ایجاد کنید. در مورد لایه بندی بافت ها خجالتی نباشید. پالت سفید یک نگاه منسجم را تضمین می کند.

 

آن را با چوب یا چوب خیزران گرم کنید

فوراً یک اتاق سفید را با مواد طبیعی مانند چوب یا چوب خیزران گرم کنید. دیوارهای سفید باعث درخشش قطعات نیمه قرن می شود. یک آپارتمان معاصر سفید و بدون جزئیات معماری می تواند یک بوم خالی ایده آل برای یک میز چوبی کم رنگ اسکاندیناوی یا عتیقه های چوبی تیره به ارث برده از پدربزرگ و مادربزرگ شما یا در مغازه های فروش یا فروش حیاط نگه دارد. یا سعی کنید از لامپ سه پایه با سایه روکش چوبی نازک لیزری برای لمس سبک تر استفاده کنید.

 

درخشش و درخشش را با فلز یا آینه اضافه کنید

فلزات گرم مانند برنز ، طلا و مس نور را به خود جلب کرده و بارقه های مورد علاقه اتاق سفید را اضافه می کنند. آینه هایی که در مقابل پنجره ها ، در فضاهای مرده و گوشه های گمشده قرار می گیرند، نور را بازتاب می دهند و عمق و چشم اندازهایی را ایجاد می کنند که اتاق را زنده می کند. مبلمان آینه ای مانند پاتختی ها بدون اشغال فضای بصری درخشش می بخشد.

 

بیاموزید چگونه خانه خود را با آینه تزئین کنید

گیاهان داخل سالن لحظه ای را سپری می کنند و پس زمینه ای برای درختان سرخس برگ کمانچه، کاکتوس ها، تراریوم ها، باغ های گیاهان آشپزخانه و دیوارهای زنده بهتر از یک اتاق سفید ترد وجود ندارد. اگر انگشت شست سبز ندارید یا به دنبال نگهداری کمتری هستید، بالشها، ملافه و سایر منسوجات تزئین شده با برگ موز یا درختان خرما و کاغذ دیواری یا هنر را با صحنه های عجیب جنگل استفاده کنید. یا یک برگ چرخشی از برگهای تازه اکالیپتوس (که به طور طبیعی خشک می شوند و برای ماه ها نگه داشته می شوند) یا گل های تازه وارد کنید. محیط زیست و یا افرادی که دچار تماشای گلهای شاخه بریده می شوند ممکن است هنر محافظت از دیوار خزه یا روند رو به رشد گلهای خشک طراح را انتخاب کنند که چیزی شبیه گل های خشک شده گل مادربزرگ شما نیست.

 

از لهجه های سیاه گرافیکی استفاده کنید

از رنگ سیاه برای ایجاد لهجه های گرافیکی استفاده کنید که یک اتاق سفید را تعریف می کند. برای یک نگاه دراماتیک ، یک فضای سفید را با یک پارچه مبلمان سیاه و جسورانه مانند یک تخت خواب تاج پوشش مدرن لنگر دهید. یا لهجه های سیاه را در سراسر پخش کنید ، مانند طرح های سیاه و سفید قاب دار ، وسایل روشنایی مشکی صنعتی یا کاشی های طرح دار و بالش های برجسته با لمس های سیاه. اگر رنگ سیاه بیش از حد لکه دار است ، از خاکستری تیره استفاده کنید که در صورت ملایم تر ، اثر مشابهی خواهد داشت.

 

 

هندسه را در نظر بگیرید

در انتخاب مبلمان، لوازم جانبی ، اشیا و هنر برای یک اتاق سفید، علاوه بر انواع مختلف پایان، مواد و بافت ها، به استفاده از اشکال مختلف فکر کنید. مبلمان و اشیا Cur خمیده - چه یک میز گرد باشد یا مبل با گوشه های گرد یا یک آینه گرد بزرگ - یک اتاق جعبه ای را متعادل می کند. دایره ها، مربع ها، مستطیل ها، مثلث ها، شش ضلعی ها، بیضی ها و اشکال ارگانیک را مانند فرش پوست گاو مخلوط کنید تا کیفیت مجسمه سازی ایجاد کند که یک اتاق سفید را زنده می کند.

 

روشنایی گرم را انتخاب کنید

یکی از خوشحالی های یک اتاق سفید این است که نور اتاق به چه زیبایی منعکس می کند. اما فضای سفید شما باید به همان اندازه جذاب در شب باشد. یک اتاق مینیمال سفید و با رنگ خنک ممکن است در نور روز روشن و هوا باشد ، اما در شب کمی تاریک باشد. چراغ های کنار تخت را با سایه های پنبه ای یا ابریشمی انتخاب کنید که نوری گرم و چاپلوس ایجاد کند. یک شمع LED روی مانتو شومینه. یک جفت قلعه عتیقه؛ یا وسایل لامپ ادیسون در معرض آویز از سقف. اتاقی که با سایه های گرمتر کرم تزئین شده باشد ، با چراغ های خنک کننده کره زمین که پس از تاریکی هوا مانند مینی قمرها می درخشند ، براق و آرام خواهد بود.