نحوه انتخاب مبلمان منزل

نکات دکوراسیون منزل به سبک مدرن
اگرچه گاهی تصور می شود که فضای داخلی "مدرن" سرد و مینیمالیستی است، اما در خانه های امروزی، فضای داخلی مدرن بدون شلوغی و تاریکی راحت و پذیرا هستند.ببینیم که چه نکاتی برای دکوراسیون خانه به سبک مدرن باید مدنظر قرار بگیرند.
5 اشتباه برای نگهداری مبلمان چرم
نشستن روی مبل چرم با پرستیژ، راحت و مطمئن است، اما آیا ممکن است شما حتی بدون آنکه متوجه آن باشید، مبلمان چرمی خود را خراب می کنید؟
چگونه بهترین مبلمان را انتخاب می کنید؟
از آنجا که مبلمان می تواند بر سلامتی، راحتی و کارایی شما تأثیر بگذارد، می تواند زندگی شما را هم تغییر دهد. اگرچه این درک می تواند خرید مبلمان را کمی چالش برانگیز کند، اما ضروری است. شما می خواهید مبلمان متناسب، راحتی و سبک زندگی خود را خریداری کنید.
ده نکته که قبل از تزیین خانه باید بدانید
دکوراسیون منزل می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد و مطمئناً یکی از جالب ترین قسمت های زندگی در فضای شخصی شما محسوب می شود. با این وجود، همه ما سلایق و علاقه های متمایز خود را در مورد چگونگی نشان دادن شخصیت خود در خانه های خود در تغییر دکوراسیون خانه داریم.
نحوه استفاده از دراور در دکوراسیون منزل
یک صندوقچه، که به آن دراور یا کمد نیز می گویند، یکی از کاربردی ترین و شیک ترین مبلمان برای منزل است. یک دراور بلند یا کوتاه، باریک یا پهن می تواند برای کارهای خیلی بیشتر از ذخیره لباس استفاده شود.
نحوه استفاده از فرش برای بزرگتر نشان دادن منزل
بیشتر افراد حداقل یک اتاق یا فضای کوچک در خانه خود دارند که آرزو می کنند بزرگتر باشد. حتی وقتی نمی توانید فضا را از نظر فیزیکی بزرگ کنید، روش هایی وجود دارد که می توانید از طریق استفاده از عناصر دکوراسیون که به درستی انتخاب شده اند، احساس فضای بزرگتری داشته باشید. فرش یکی از این عناصر است.
نکات مهم قبل از خرید مبلمان ناهارخوری
همه ما می دانیم که یک اتاق ناهار خوری به میز و صندلی نیاز دارد ، اما چه نوع میز و کدام صندلی؟ قبل از عجله برای رفتن به گالری مبلمان، گزینه های خود را در نظر بگیرید.
دکور اتاق خواب شامل چه مبلمانی است؟
سرویس خواب کامل شامل چه وسایلی می شود و به چه سرویس خوابی میتوان سرویس خواب کامل بگوییم؟
چگونه فرش متناسب با مبلمان انتخاب کنیم؟
اندازه فرش می تواند تأثیر کلی اتاق را به طرز چشمگیری تغییر دهد. فرشی که برای فضای شما خیلی کوچک است، می تواند باعث شود که اتاق خلوت و لخت به نظر برسد. فرش خیلی بزرگ برای اتاق، به طور متناقضی می تواند فضای اتاق را کوچکتر کند.
نه مدل صندلی تک مناسب دکوراسیون منزل شما
صندلی ها برای استفاده در منزل شما انواع مختلفی دارند و دارای شکلها و رنگهای متناسب با هر نوع فضا و نیاز هستند. ممکن است تعجب کنید که معنی برخی از نامگذاری ها برای صندلی ها چیست!
نحوه انتخاب کوسن های مبل
کوسن های مبل لوازم جانبی عالی هستند. آنها می توانند رنگ، الگو و راحتی را در یک لحظه اضافه کنند و اگر بخواهید دکوراسیون خود را تغییر دهید می توانید به راحتی انجامش دهید. آنها برای هر کسی که می خواهد دکوراسیون سریع تغییر کند، یا می خواهد بدون ریسک بزرگ یک رنگ یا الگو را آزمایش کند، مناسب است.
پنج موردی که در انتخاب مبل باید جستجو کنید
انتخاب مبل بسیار آسان به نظر می رسد. شما فقط به فروشگاه می روید، یکی را انتخاب می کنید و تحویل می گیرید. یا حتی بهتر، آن را بصورت آنلاین سفارش می دهید و با فشار دادن یک دکمه مبل جزیی از دکوراسیون منزل شما می شود. اما نه خیلی سریع.
نکات قبل از خرید صندلی ناهارخوری
انتخاب و سپس خرید صندلی اتاق ناهار خوری فقط به چند عامل خلاصه می شود. هنگامی که در مورد این موارد تصمیم گرفتید، انتخاب موردی که برای شما بهتر باشد، نسبتاً آسان است.
چگونه می توان کیفیت یک مبل را ارزیابی کرد؟
قسمتهای مختلف مبل، قاب، تکیه گاه نشیمن و روش و متریال پر کردن ، نه تنها میزان راحتی مبل شما را تعیین می کند بلکه توانایی آن را برای حفظ شکل و ثبات آن در سالهای آینده تعیین می کند.
نیم کاناپه راحتی چیست؟
اصطلاح " نیم کاناپه " تا حدودی نامی برای یک مبلمان فوق العاده راحت است، یک صندلی بیش از اندازه بزرگ که عرض آن از یک صندلی استاندارد بیشتر است اما باریک تر از یک صندلی لاوست است.
چه موقع باید مبلمان خود را جایگزین کنید؟
بدیهی است که مبلمان هایی وجود دارند که قرنهاست عمر دارند و باقی مانده اند. اگر اینگونه نبود، ما مغازه های عتیقه فروشی نخواهیم داشت. بنابراین، آیا مبلمان شما آنقدر دوام خواهد داشت؟ احتمالا نه!
راهنمای قبل از خرید مبلمان
قبل از خرید مبلمان، شما باید بدانید که چگونه بهترین مبلمان را برای نیازهای خود پیدا کنید. هر مبلمان دارای عناصر یا ویژگی های خاصی است که تعیین می کند آیا مناسب شما است یا نه.
 سوالات مهم قبل از خرید مبلمان منزل
هنگامی که به خرید مبل جدید فکر می کنید، باید نکات مهمی را برای خرید مبلمان مناسب بررسی کنید. گرچه مهم است که یک مبل دقیقاً با رنگ مناسب انتخاب شود، اما تهیه یک مبل که دوام داشته باشد نیز به همان اندازه مهم است.
نکات خرید مبل تختخوابشوی با کیفیت
با تجهیز یک مبل تختخواب شو باکیفیت میتوانید هر اتاق را به اتاق خواب یا اتاق مهمان تبدیل کنید. مبل تختخوابشو به هر نامی یکی از مبلمان همه کاره ایست که میتوانید در دکوراسیون منزل خود داشته باشید. در حقیقت، برخی از تختخوابهای راحتی مانند تخت های معمولی هستند.
دکوراسیون با مبلمان چرم
ما عاشق فضاهایی هستیم که سبک سنتی را با عناصر دیگر ترکیب می کند، مبلمان آنتیک چرم با کمدهای قدیمی و فرش و گلیم به زیبایی اضافه می کند.
نکات مهم در چیدمان کتابخانه، قفسه و بوفه
در تمام برهه های زندگی همه ما یک سوال از خودمان داریم: من با همه وسایل کوچک و زیبای دکوری که در طی سالها نگه داشته ام باید چکار کنم؟!
سبک مینیمال مناسب اتاق نشیمن
صرف داشتن یک اتاق نشیمن برای سرگرمی و راحتی، به این معنا نیست که وقتی صحبت از تزئینات می شود، از آن صرف نظر کنید. شما نیاز به چیدمان و دکوراسیون خاص تری برای این فضا دارید.
روش‌‎های آسان برای بزرگتر نشان دادن فضای کم
ممکن است اگر در مراحل تزئین یک اتاق کوچک هستید، از کمبود فضای کمبود ابراز تأسف کنید، اما دلایل زیادی برای بهتر بودن این مکان کوچک وجود دارد:برای فضاهای کوچک تزئین راحت تر، تمیز کردن راحت تر و ساماندهی و دکوراسیون راحت تر است.
ایده طراحی دکوراسیون راهروی ورودی
برای کمک به شما در تبدیل سالن ورودی خود، ما ایده های عالی راهرو را از طراحان داخلی و کارشناسان رنگ به اشتراک می گذاریم تا بتوانید از این فضا نهایت استفاده را ببرید. این ایده های دکوراسیون راهرو به شما کمک می کند که یک راهرو جذاب داشته باشید یا یک تونل وحشت!
نکات خرید مبلمان با کیفیت و مناسب
ممکن است یک دهه با مبلی زندگی کنید، بنابراین تصمیم گیری خوب مهم است. ترجیحات سبک یک موضوع شخصی است، اما وقتی صحبت از انتخاب یک مبل با کیفیت خوب می شود، معیارهای عینی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از دریافت مبل راحتی که سالها می توانید از آن بهره ببرید، استفاده کنید.
نکته های مهم قبل از خرید مبل
خرید مبل یکی از مهمترین سرمایه گذاری هایی است که احتمالاً برای خانه خود در نظر گرفته اید. مبل در اتاق نشیمن یکی از اثاثیه است که روی آن استراحت می کنیم، کتاب می خوانیم، می خوریم و می نوشیم، خانواده و دوستان خود را سرگرم می کنیم، تلویزیون می بینیم و حتی می خوابیم، بنابراین این حس را دارید که باید برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع مبل در دکوراسیون خود از بهترین گزینه ها استفاده کنید؟!