نحوه انتخاب مبلمان منزل

نه مدل صندلی تک مناسب دکوراسیون منزل شما
صندلی ها برای استفاده در منزل شما انواع مختلفی دارند و دارای شکلها و رنگهای متناسب با هر نوع فضا و نیاز هستند. ممکن است تعجب کنید که معنی برخی از نامگذاری ها برای صندلی ها چیست!
نحوه انتخاب کوسن های مبل
کوسن های مبل لوازم جانبی عالی هستند. آنها می توانند رنگ، الگو و راحتی را در یک لحظه اضافه کنند و اگر بخواهید دکوراسیون خود را تغییر دهید می توانید به راحتی انجامش دهید. آنها برای هر کسی که می خواهد دکوراسیون سریع تغییر کند، یا می خواهد بدون ریسک بزرگ یک رنگ یا الگو را آزمایش کند، مناسب است.
پنج موردی که در انتخاب مبل باید جستجو کنید
انتخاب مبل بسیار آسان به نظر می رسد. شما فقط به فروشگاه می روید، یکی را انتخاب می کنید و تحویل می گیرید. یا حتی بهتر، آن را بصورت آنلاین سفارش می دهید و با فشار دادن یک دکمه مبل جزیی از دکوراسیون منزل شما می شود. اما نه خیلی سریع.
نکات قبل از خرید صندلی ناهارخوری
انتخاب و سپس خرید صندلی اتاق ناهار خوری فقط به چند عامل خلاصه می شود. هنگامی که در مورد این موارد تصمیم گرفتید، انتخاب موردی که برای شما بهتر باشد، نسبتاً آسان است.
چگونه می توان کیفیت یک مبل را ارزیابی کرد؟
قسمتهای مختلف مبل، قاب، تکیه گاه نشیمن و روش و متریال پر کردن ، نه تنها میزان راحتی مبل شما را تعیین می کند بلکه توانایی آن را برای حفظ شکل و ثبات آن در سالهای آینده تعیین می کند.
نیم کاناپه راحتی چیست؟
اصطلاح " نیم کاناپه " تا حدودی نامی برای یک مبلمان فوق العاده راحت است، یک صندلی بیش از اندازه بزرگ که عرض آن از یک صندلی استاندارد بیشتر است اما باریک تر از یک صندلی لاوست است.
چه موقع باید مبلمان خود را جایگزین کنید؟
بدیهی است که مبلمان هایی وجود دارند که قرنهاست عمر دارند و باقی مانده اند. اگر اینگونه نبود، ما مغازه های عتیقه فروشی نخواهیم داشت. بنابراین، آیا مبلمان شما آنقدر دوام خواهد داشت؟ احتمالا نه!
راهنمای قبل از خرید مبلمان
قبل از خرید مبلمان، شما باید بدانید که چگونه بهترین مبلمان را برای نیازهای خود پیدا کنید. هر مبلمان دارای عناصر یا ویژگی های خاصی است که تعیین می کند آیا مناسب شما است یا نه.
 سوالات مهم قبل از خرید مبلمان منزل
هنگامی که به خرید مبل جدید فکر می کنید، باید نکات مهمی را برای خرید مبلمان مناسب بررسی کنید. گرچه مهم است که یک مبل دقیقاً با رنگ مناسب انتخاب شود، اما تهیه یک مبل که دوام داشته باشد نیز به همان اندازه مهم است.
نکات خرید مبل تختخوابشوی با کیفیت
با تجهیز یک مبل تختخواب شو باکیفیت میتوانید هر اتاق را به اتاق خواب یا اتاق مهمان تبدیل کنید. مبل تختخوابشو به هر نامی یکی از مبلمان همه کاره ایست که میتوانید در دکوراسیون منزل خود داشته باشید. در حقیقت، برخی از تختخوابهای راحتی مانند تخت های معمولی هستند.
دکوراسیون با مبلمان چرم
ما عاشق فضاهایی هستیم که سبک سنتی را با عناصر دیگر ترکیب می کند، مبلمان آنتیک چرم با کمدهای قدیمی و فرش و گلیم به زیبایی اضافه می کند.
نکات مهم در چیدمان کتابخانه، قفسه و بوفه
در تمام برهه های زندگی همه ما یک سوال از خودمان داریم: من با همه وسایل کوچک و زیبای دکوری که در طی سالها نگه داشته ام باید چکار کنم؟!
سبک مینیمال مناسب اتاق نشیمن
صرف داشتن یک اتاق نشیمن برای سرگرمی و راحتی، به این معنا نیست که وقتی صحبت از تزئینات می شود، از آن صرف نظر کنید. شما نیاز به چیدمان و دکوراسیون خاص تری برای این فضا دارید.
روش‌‎های آسان برای بزرگتر نشان دادن فضای کم
ممکن است اگر در مراحل تزئین یک اتاق کوچک هستید، از کمبود فضای کمبود ابراز تأسف کنید، اما دلایل زیادی برای بهتر بودن این مکان کوچک وجود دارد:برای فضاهای کوچک تزئین راحت تر، تمیز کردن راحت تر و ساماندهی و دکوراسیون راحت تر است.
ایده طراحی دکوراسیون راهروی ورودی
برای کمک به شما در تبدیل سالن ورودی خود، ما ایده های عالی راهرو را از طراحان داخلی و کارشناسان رنگ به اشتراک می گذاریم تا بتوانید از این فضا نهایت استفاده را ببرید. این ایده های دکوراسیون راهرو به شما کمک می کند که یک راهرو جذاب داشته باشید یا یک تونل وحشت!
نکات خرید مبلمان با کیفیت و مناسب
ممکن است یک دهه با مبلی زندگی کنید، بنابراین تصمیم گیری خوب مهم است. ترجیحات سبک یک موضوع شخصی است، اما وقتی صحبت از انتخاب یک مبل با کیفیت خوب می شود، معیارهای عینی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از دریافت مبل راحتی که سالها می توانید از آن بهره ببرید، استفاده کنید.
نکته های مهم قبل از خرید مبل
خرید مبل یکی از مهمترین سرمایه گذاری هایی است که احتمالاً برای خانه خود در نظر گرفته اید. مبل در اتاق نشیمن یکی از اثاثیه است که روی آن استراحت می کنیم، کتاب می خوانیم، می خوریم و می نوشیم، خانواده و دوستان خود را سرگرم می کنیم، تلویزیون می بینیم و حتی می خوابیم، بنابراین این حس را دارید که باید برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع مبل در دکوراسیون خود از بهترین گزینه ها استفاده کنید؟!