تصمیم‌گیری درباره انتخاب رنگ دکوراسیون

چگونه یک رنگ عالی برای سرویس خواب انتخاب کنیم؟
قبل از اینکه بتوانید بهترین رنگ ها را برای تختخواب خود انتخاب کنید، باید تصمیم بگیرید که کدام سبک و رنگ از ملحفه ها و روبالشی ها را ترجیح می دهید. اگر خرید تختخواب را با تاکید و توجه به رنگ شروع کنید، می توانید در آخر با تختخوابی روبرو شوید که اصلاً با سبک شما سازگار نیست.
نحوه انتخاب رنگ مبل
متداول ترین روش انتخاب مبل این است که مکمل بقیه دکوراسیون باشد و در مرکز توجه نباشد و همچنین به رنگ دیوار هم غالب نباشد. به همین دلیل است که رنگ های خنثی برای مبل بیشترین محبوبیت را در بیشتر خانه ها دارند.
ده نکته دکوراسیون با رنگ های گرم
اگر شما همیشه فضای روشن و گرم تری را برای زندگی می خواستید اما از زندگی با برخی از رنگ های بی قاعده دلسرد شده اید، ناراحت نشوید. مانند هر چیزی در طراحی، تمام آنچه که لازم است دانش صحیح و تمایل به گذراندن مدتی در آزمون و خطا است تا بتوانید یک رنگ گرم مناسب را انتخاب کنید.
انتخاب رنگ دکوراسیون اداری
انتخاب رنگ مناسب برای دفتر شما می تواند مشکل باشد، اما با کمی الهام می توانید فضایی ایجاد کنید که به شما در ایجاد انگیزه و انرژی در تمام روزهای کاری شما کمک کند.
کاربرد رنگ طوسی در دکور اتاق خواب
گزینه‌ی رنگ طوسی در طیف های متفاوت، نویدی از فضای آرام بخشی برای استراحت می‌دهد. براحتی می توانید با استفاده از این رنگ به فضای اتاق خواب خود رنگ و لعاب بهتری بدهید.